Jdi na obsah Jdi na menu
 


Uspěšná Veronika Zajícová

 V sobotu BC Krnov pořádál oblastní kolo SMO v boxu na Mikulášské ulici, v ringu se tam představila i naše boxerka SÚS boxingu KRNOV Veronika Zajícová ,která se utkala s boxerkou Dukly Olomouc Claudii Totovou před 14 dny v Prostějově zvítězila na body Claudie Totova, v odvetném utkání bohatém na tvrdé vzájemné  výměny úderů zvítězila Veronika Zajícová, bylo to již její 15 utkání, bilance 9 vítězství,  1X nerozhodně a pět porážek. V sobotu BC Krnov pořádál oblastní kolo SMO v boxu na Mikulášské ulici, v ringu se tam představila i naše boxerka SÚS boxingu KRNOV Veronika Zajícová ,která se utkala s boxerkou Dukly Olomouc Claudii Totovou před 14 dny v Prostějově zvítězila na body Claudie Totova, v odvetném utkání bohatém na tvrdé vzájemné  výměny úderů zvítězila Veronika Zajícová, bylo to již její 15 utkání, bilance 9 vítězství,  1X nerozhodně a pět porážek.

fotka-veroniky-v-prostejove.jpg

 

 

 

 

 

Zajícová opět uspěla V Bratislavě se v pátek 31. srpna a v sobotu 1. září uskutečnil boxerský mezinárodní turnaj dívek a žen, na který byla nominována za Českou republiku v kategorii kadetek ve váze do 52 kilogramu členka oddílu SÚS boxingu Krnov Veronika Zajícová. V ringu se utkala se slovenskou boxerkou Blankou Berkczyovou. V  prvním kole měla mírně navrch slovenská boxerka, ovšem ve druhém a  třetím kole Veronika zlepšila výkon, zvýšila svůj tlak na soupeřku a  v  ringu dominovala. Celkově tak vyhrála u všech rozhodčích na body, takže výrok zněl 3:0. S jejím výkonem byl spokojen také reprezentační trenér Radek Seman. Veronice se v Bratislavě velice daří, celkem zde boxovala už třikrát a vždy vyhrála. Jaroslav Morbitzer, SÚS boxing Krnov

 

Veronika Zajícová velice úspěšně reprezentuje boxerský oddíl SÚS BOXING  KRNOV, zvítězila na mezinárodním turnaji v Bratislavě a daleko lepšího výsledku dosáhla na mezinárodním boxerském turnaji žen v polských GLIWICÍCH odkud si přivezla nádhernou bronzovou medaili ve váze do 52 kg.Na turnaji startovalo 200 dívek a žen z 20 zemí.Veroniku Zajícovou můžete vidět tuto sobotu kdy se zúčastní oblastní soutěže SMO v Krnově kterou pořádá BC Krnov  a utká se s Claudii Totovou, která ji porazila v Prostějově.

Utkání v Prostějově bylo vyrovnané nakonec rozhodčí vítězství dali Claudii Totové.