Jdi na obsah Jdi na menu
 


SÚS BOXING KRNOV v Lipníku nad Bečvou

V areálu fotbalového stadionu v Lipníku nad Bečvou se uskutečnilo 13. kolo Jihomoravské oblasti v boxu talentované mládeže a II. liga mužů.

Kdo přijel do Lipníku nad Bečvou, nelitoval – ring postavený na ploše fotbalového hřiště, před hlavní tribunou opravdu vynikal.

Od 11. hodiny se postupně mezi provazy postavily děti, následné kadety, juniory, muži a nakonec i ženami.

Napínavé souboje končily jasným i vyrovnaným výsledkem, i když někdy tekla krev, všechny zápasy proběhly s největší pokorou a úctou k soupeři.

Za SÚS BOXING KRNOV měli původně nastoupit tři nováčci, ale nakonec jsme viděli v ringu pouze dva. Nadějná Valerie Weinerová si svoji premiéru užila, boxovala s Bartoškovou z Kroměříže, kterou sekundoval Pavel Duda, trenér mládeže ČR. Dle rozhodčích sice prohrála dva jedna na body, ale zaboxovala velice dobře a bojovně, výsledek je diskutabilní. V supertěžké váze nastoupil Libor Jurčák proti Šatanovi ze Svitav, ale bohužel prohrál kvůli zranění v prvním kole. Niki Frančáková neměla soupeřku, takže se její premiéra odkládá. Ze svých svěřenců mám radost. Těší mne hlavně fakt, že se nebáli do ringu vstoupit a zkusit si, jak těžké je boxovat. V srpnu nás čeká soustředění v Polsku a na Slovensku – chceme se pořádně připravit na boxerskou sezónu 2016/2017.